Coworking

Coworking to nowy trend w sposobie organizacji pracy. Polega on na wynajmowaniu biurek lub całych pokojów dla swoich pracowników na określony okres czasu. Daje on możliwość na budowę elastycznego sposoby zarządzania przestrzenią do pracy. Zamiast wynajmować całą powierzchnię biurową na podstawie długookresowej umowy wynajmujecie ją tylko w tej części jaka jest wam potrzebna.

gdansk.coworking-centrumpl - coworking

Elastyczne Drużyny

Coworking umożliwia na dynamiczną alokację pracowników oraz szybkie przekształcenie ich w załogę koncentrującą się na konkretnym zadaniu. Jeśli masz grupę sprzedawców ich chcesz ją szybko relokować do innego miasta – coworking jest rozwiązaniem dla ciebie. Mieliśmy już możliwość zapoznania się w praktyce z takim sposobem pracy i pozwala on nam na budowę szybkich i sprawnie działających ekip. Jeśli z jakiegoś powodu konieczna jest dla ciebie zmiana lokalizacji twojej firmy to coworking oferuje ci największa elastyczność. Nie musisz w tym przypadku podpisywać umowy na cały rok dzięki czemu zawsze zapłacisz za to co wykorzystujesz. Wielu już się przekonało, że to nie tylko oszczędność czasu ale także oszczędność pieniędzy.

Zobacz naszą galerię! – Galeria Coworking

Networking – czyli jak poznać nowych ludzi

Jedną z największych zalet coworkingu jest możliwość poznawania nowych ludzi oraz budowania z nimi relacji biznesowych. Coworking to nie tylko miejsce pracy, ale także miejsce spotkań. Poznaje się tutaj ludzie z różnego rodzaju branży oraz o odmiennych profesjach. Możecie tutaj poznać programistów, architektów, tłumaczy i wielu innych. Te znajomości bardzo często przekładają się na nowe kontakty biznesowe i działające biznesy.

Poza przestrzenią

Coworking ze względu na swoją elastyczność jest zwłaszcza doceniany przez osoby, które bardzo często są w podróży. Pozwala to im na utrzymanie dobrego balansu pomiędzy życiem zawodowym  i prywatnym. W biurze coworkingowym separujesz się od pracowania w domu, które jest dla wielu bardzo kłopotliwe. W tym momencie wchodząc do biura coworkingowego masz w głowie tylko jeden cel – PRACA!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *