Gotowe Spółki Gdańsk

Gotowe Spółki Gdańsk

Bardzo często spotykamy się z zapytaniami od naszych klientów na temat gotowych spółek. Czy posiadam na sprzedaż gotowe spółki w Gdańsku lub innych miastach? Tak się składa, że od dłuższego czasu współpracujemy w tym zakresie z paroma firmami. Z tego też powodu nasza oferta nie ogranicza się tylko do gotowych spółek w Gdańsku. Co możemy wam zaoferować? Dowiedzie się z tego artykułu.

Gotowe spółki

Gotowe Spółki Gdańsk

W pierwszej kolejności mamy w swojej ofercie gotowe spółki oferowane przez firmę www.gotowespolki.net to firma z Poznania posiadająca w swojej ofercie zarówno gotowe spółki jak i usługę rejestracji spółki. Dodatkowo jeśli jesteście zainteresowani założeniem spółki poza granicami Polski umożliwią wam rejestrację spółki w takich krajach jak:

Poza standardową ofertą dotyczącą sprzedaży gotowych spółek oferują doradztwo podatkowe oraz księgowość. W przypadku jeśli dla danej spółki konieczne jest założenie wirtualnego biura oferujemy wirtualne biuro w Gdańsku lub w Poznaniu. Z ofertą wirtualnego biura w Poznaniu macie możliwość zapoznania się na stronie Clockwork – Wirtualne Biuro Poznań.

Sprzedaż spółki – krok po kroku

Sprzedaż spółki – ze względu na wzrost popularności gotowych spółek jako formy szybkiego rozpoczęcia działalności gospodarczej pojawia się szereg firm specjalizujących się w pośrednictwie sprzedaży i zakupu spółek. Informacje na temat sprzedaży spółek wraz z ofertą i poradnikiem krok po kroku można znaleźć pod adresem www.sprzedazspolki.org. W naszej opinii jest to jeden z najbardziej komplementarnych poradników jak sprzedać spółkę krok po kroku. Znajdziecie tam nie tylko informacje na temat aspektów prawnych sprzedaży spółki, ale także sposoby jej wyceny, dokumentację potrzebną do sfinalizowania transakcji oraz w jaki sposób rozliczyć podatek.

Na stronie znajdziecie ponadto:

Kupno spółki

Wielu z przedsiębiorców decyduje się na kupno spółki ze względu na liczne korzyści wynikające z posiadania gotowego podmiotu. Pomijając tak oczywiste sprawy jak oszczędność czasu oraz pieniędzy gotowe spółki niosą za sobą dodatkową korzyść, o której wiele osób nie ma pojęcia. Gotowa spółka posiada historię finansową i udokumentowane obroty. Praktyka kupowania gotowych spółek pod kredyt staje się powoli bardzo powszechna i otwiera nowe możliwości pozyskania finansowania zewnętrznego jakie do tej pory nie były możliwe dla wielu przedsiębiorców. Z tego powodu nawiązaliśmy współpracę z firmą Gotowe Spółki, aby umożliwić wam dostęp do podmiotów posiadających przynajmniej dwa lata stażu oraz udokumentowane obroty połączone razem z zyskami.

Gotowe spółki Gdańsk – Oferta

W odpowiedzi na ilość zapytań postanowiliśmy zebrać w jednym miejscu wszystkie informacje dotyczące sprzedaży i kupna spółki z o.o.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *