Biznes w Wielkopolsce

Dlaczego warto zarejestrować firmę i prowadzić biznes w Wielkopolsce?

Biznes w Wielkopolsce jest tradycja Poznania i całego regionu. Historycznie to jeden z najlepiej uprzemysłowionych regionów Polski. Tradycja ta jest kontynuowana do dnia dzisiejszego!

Wielkopolska i jej przewagi strategiczne

Wielkopolska jest centralnie położonym województwem z doskonałą infrastrukturą kolejową i drogową. Centralnie położenie oraz jedna z najwiekszej liczby firm zarejestrowanych w Polsce – prawie 400 tys. powoduje, że przedsiębiorcy z całej Polski rejestrują tutaj swoją działalność oraz zakładają oddziały. Region ten także przoduje pod względem działających tutaj przedsiębiorstw Państwowych oraz spółdzielni.

Twarde dane urzędów statystycznych i samorządów potwierdzają dynamiczny rozwój biznesowy Poznania:

LOKALIZACJA, LOKALIZACJA, LOKALIZACJA!!!

Silna gospodarka oraz jedna z największych baz przemysłowych w Polsce i centralna lokalizacja. Z tych powodów tak dużo firm decyduje się na REJESTRACJĘ FIRMY W POZNANIU. Możliwość łatwej organizacji sprzedaży swoich produktów, ich dowiezienia oraz odpowiednie zaplecze w postaci infrastruktury i bazy usługowej powodują, że firmy rozpoznawane na tym rynku osiągają ogólnopolskie sukcesy.

Korzyści wynikające z zarejestrowania firmy w Poznaniu

  • niezależnie od tego gdzie znajduje się kontrahent zawsze ma blisko,
  • doskonała komunikacja drogowa i kolejowa z każdego miejsca w Polsce,
  • sprawnie działające instytucje państwowe bez nadmiernego obłożenia wnioskami,
  • Urzędy Skarbowe, Sądy oraz władze regionalne przychylne przedsiębiorcom,
  • administracja zorientowana na biznes to szybkie i łatwe załatwienie formalności, możliwość łatwego pozyskania pozwoleń oraz bezproblemowe rozliczanie podatków,
  • jedna z największych baz przemysłowych w Polsce oraz Europie Wschodniej – Poznań jest rozpoznawalny nie tylko w kraju, ale także poza jego granicami – ułatwiona ekspansja na rynki zagraniczne (Niemcy, Czechy, Litwa, Łotwa, Estonia, Białoruś),

Co mogę zrobić?

  • skontaktuj się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje – KONTAKT,
  • sprawdź nasz cennik – CENNIK,